XVIII. Halfs

6. dubna 2016 v 14:18
Už nějaký pátek se peru s jednou prací do školy. Nevím proč, chci to mít co nejlepší, tak si každou informaci ověřuju na pěti různých stránkách a pořád se vracím k tomu předchzímu. Ještě mám před sebou docela dost práce.
Image de old
Psací stroje jsou hrozně krásné a fajn, ale kdybych neměla tu možnost se donekonečna opravovat, asi bych nikdy nic nedopsala.
Musím se vrátit k té práci, ale ještě se podělím o dojem ze včerejší akce, kterou bylo... promítání dokumentu o Lídě Baarové. Ale moc vám toho teda neřeknu, protože mám pocit, že nemám slova, kterými bych to vyjádřila Bylo fascinující se na její život podívat očima/kamerou Heleny Třeštíkové, která se tímto stává jednou z mých nejoblíbenějších a nejispirativnějších osobností žurnalistiky. A já bych se chtěla dostat na tu žurnalistiku. Nebo na historii. Nebo aspoň někam na vysokou, víte.

Mám strašně ráda všechny ty lidi kolem sebe. Vím, že to zní jako banalita a co tím chci asi říct, ale trvalo mi, než jsem se naučila opravdu budovat pevné vztahy a vidět v lidech jejich skvělé stránky a přesto neodsouvat sebe samou úplně do pozadí, a myslím, že se mi to konečně začíná dařit. Vlastně chci, aby všechna sobotní dopoledna byla jako toto, všechny čtvrteční večery končily u sklenky a intelektuálních konverzací, všechny srpny probíhaly v bytě mé nejlepší kamarádky a všechny dny, kdy je krátké vyučování, aby nás s lidmi ze třídy vtáhly do nějaké fajn kavárny.
Jaro mi zatím dělá fakt radost. jen teda doufám, že se to teplé počasí zase nepřežene, jinak abych si začala hledat dobrou podzemní skrýš :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama