XXIX. Love profusion

6. května 2016 v 23:34
Vzpomněla jsem si na tuhle písničku a měla jsem strašnou chuť si ji pustit - teď mi tu asi bude hrát dokola a půjdu spát právě s tou náladou, do které mě dostává - v pohodě, uvolněná, bezstarostná.
Dnešek byl těžší, ale tak co. Včera jsem byla odmítnuta (dobře, měl dobrou výmluvu) jedním kamarádem, tak jsem se vydala za mou oblíbenou partou. Teda takhle - občas si nepřipadám, že bych tam úplně patřila.
Většina z nich jsou nadšení běžci, takže se vidí mnohem častěji než já s nimi a mají také tohle oblíbené téma k hovoru.
Vždycky mě to trochu nalomí a já začnu přemýšlet, jestli se do toho taky nepustit, ale na druhou stranu mám taky své oblíbené sporty a radši bych věnovala čas jim.
Image de ulzzang
Nevím, na čem teď jsem. Nějak nechápu čas.
Za tři dny mám první ze série písemných maturit, za týden mi přijede nejlepší kamarádka z Německa a tou samou dobou mi začne brigáda na největším knižním veletrhu v ČR (yayy) a já to zatím ani jedno nějak naplno nevnímám.
Image de love, couple, and boy
Přitom si ani trochu (zatím) nepřipadám, že mám moře volného času navíc. Snažím se fakt připravovat k té maturitě a pořád někam běhám (ne v tom sportovním smyslu).
Vlastně mám ráda život. I se všema těma kopancema a tvrdohlavýma lidma, kteří mě nechtějí pustit a zároveň nestojí o moje city.
Jop, nacpu tě všude, A.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama