XXVIII. Deep rest / Depressed

4. května 2016 v 15:12
Hi there

od pátku večer se toho zas událo asi tak milion, ale hlavní byla ta změna, která bohužel proběhla téměř v noci ze soboty na neděli (30. na 1.) a naplno se projevila v neděli večer. Sezónní deprese sucks tím, že si časem začnete uvědomovat, v jakých termínech přichází. a květen u mě byl vždycky hella těžký na přežití, není tomu teď jinak.
Image de manga, anime, and kawaii
Zvláštní, jak jsem v sobotu měla jeden z nejkrásnějších dnů vůbec, pořád jsem byla někde venku a bavila se se spoustou starých i nových kamarádů. Užila jsem si Čarodějky jak nejlíp to šlo, kvalitně se nacpala dobrým jídlem, protáhla si svaly na kole a snažila se radit kamarádovi s milostnými trablemi.
A pak cvak! a neděli, na prvního máje, je to všechno fuč. To, že neslavím a nemám s kým, je pretty obvious, ale nečekala jsem, že to na mě dolehne tolik - taky jsem si blbě rozplánovala den - na čemž, abych byla upřímná - stojí a padá můj život.
Pondělí bylo docela zvládnutelné, ale pořád ne ani z pětiny tolik happy, co ta sobota. A mě právě dost mrzí, když dosáhnu na štěstí a potom zas jen uvažuju, jak jsem to dokázala. Včera jsem psala maturitu z češtiny a byla podle mě v pohodě. Dneska se chci co nejvíc zaměřit na učení matiky, ale hned ráno jsem zjsitila, jak ztuha to půjde, když jsem po prvním neúspěšné pokusu propukla v slzy a začalo se mi špatně dýchat - jo, mívám úzkost z matiky, to jsme to dopracovali, co.

Každopádně jsem se k tomu po menší pauze vrátila a dořešila, co šlo, takže jsem snad míň demotivovaná do další práce. Já jen blbě zvládám nátlak a je jasné, že ten se teď bude stupňovat a pokoj budu mít asi až druhou půlku června (až bude i po příjímačkách).
Image de cat, heart, and grunge
Takže takhle to u mě jde/nejde. Mám trošku problém, že se v podobných dnech cítím víc sama a tak, aniž bych chtěla, tíhnu i k lidem, kteří mi normálně nejsou tak blízko. jako že tak trochu tajne čekám, až mi napíše aspoň někdo, i když z toho kterého člověka normálně dvakrát velkou radost nemám. Prostě ano, chybí mi spousta lidí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama