XXXIII. Hungry, hungry, hungry

16. května 2016 v 10:39
To se mi moc často nestává, abych byla tak dlouho hladová, že až se konečně dostanu k jídlu, musím se skoro přemlouvat, abych se do něj pustila. Nějak jsem lítala po městě sem a tam (i v tu podle předpokladů klidnou sobotu) a na jídlo moc času nezbylo. Za to jsem se v sobotu vynervovala jako už dlouho ne (a samozřejmě moje reakce a stres byly trochu přehnané, ale to si člověk v tu chvíli stejně nevysvětlí).
Měla jsem skvělou brigádu - spočívala v doprovázení severských autorů, co přijeli na Svět knihy. Asi víte, že tématicky to letos bylo zaměřené právě na severskou literaturu. Já miluju sever, miluju Seveřany, pokouším se o konverzaci v norštině a prahnu po stále nové inspiraci. Ukázali se všichni být jako naprosto v pohodě lidé, s nohama na zemi, žádný rozdíl mezi jimi a mnou a dalšími brigádníky se nekonal. Stihli jsme si i trochu pokecat a to byla bez váhání moje nejoblíbenější část těch čtyř dnů.
Takže sobota i včerejšek byly dny, kdy jsem se téměř nezastavila. Včera jsem přišla domů vyčerpaná, jako už dlouho ne. Nevím, jestli je to záležitostí jen introvertů, ale měla jsem pocit, že už opravdu nechci nikoho pro ten den ani vidět. Zmizet z dohledu a kontroly jiných lidí. Ani po cestě domů v mhd jsem se na nikoho moc nekoukala, byla jsem trošku přesycená.
.
Což není nutně špatné, jen na to nejsem zvyklá, neumím s tím pracovat. Protože kromě úžasných a velmi milých autorů jsem se setkala ten den i s partou kamarádů, s kolegy z dané brigády atd atd
Ale ti autoři... budou mi chybět. Nejsem člověk, co se honí za známými lidmi jen pro to, že jsou slavní. Byla jsem právě vděčná za možnost poznat je v opravdovém životě, vyslechnout si zajímavé "zákulisní" historky, popovídat si s nimi o literatuře, o Praze, o tom, co nás zrovna napadlo.
Tak mám vlastně docela kliku, řekla bych :)
Image de life, quote, and world
A teď? Učení se na ústní maturity.
Mějte se ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama