XLIII. We still have it better

19. června 2016 v 17:12
with some people.
.
So when I feel extremely down, I know that I can still talk to some people. To be with them, at least. Not sure what it feels like to them, because this nice comfy feeling isn't always mutual. But I found out that some of them feel just the same. We both like being in silence, doing some things that are stupid enough (such as spending money on food and drinks we would be fine without). And it just feels fine. Yep, you got me, I write like an idiot, with my thougs running too fast.
Image de art and anime
Byli jsme domluveni, že si půjdem někam sednout, ale při pohledu z okna to na podobné plány moc nevypadá. Mně přijde minimálně stejně fajn, když strávím večer introvertně, s dobrou knihou a čajem, půjdu spát ve slušnou dobu, trochu si zorganizuju život (protože až do včerejška to byla jen změť slz, potlačených pocitů a negativity).
.
Možná se sejdu ještě jednou s kamarádem, i když jsme se viděli včera (je možný s kamarády trávit až příliš času?). Taky by to bylo spíš introvertní a pohodový, protože, přiznejme si, po těch letech..
mám se líp
snad se nepropadnu
uvědomuju si, že se můžu propadnout kdykoli
jen ne prosím následující týden.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama