XLIV. All kinds of girls

23. června 2016 v 13:28
Zdravíčko

nikdy jsem nebyla moc na pařby. Když se mě někdo zeptal, kdy jsem někde byla naposledy, musela jsem dlouho šátrat v paměti, až jsem odtud na konec vylovila nějakou polovtivpnou historku, u který jsem nepřiznala, že se udála třeba před půl rokem.
Teď je to jinak.

Ale ještě na jednu věc jsem nebyla zvyklá - na holčičí "kroužky". Za prvné na to, být s nějakou větší skupinkou, za druhý se skupinkou, kde převažují holky. Vždycky jsem trávila čas spíš ve společnosti kluků, a vždycky tak nějak ve dvou.

Takže dámská jízda včera byla něco celkem nového. Byla fajn. Nemám moc v oblibě ty plánované akce, kdy si tři týdny předtím do diáře napíšete: budu pařit!, ale tohle nebyla žádná křeč. Říkala jsem si, že nebudu pít, ale k čertu s tím, já pít umím. Takže jsem jenom vyplašila nějaký starosti s hlavy a i ráno bylo celkem v pohodě.

Miluju Toma Odella. Jakože strašně moc. Všichni máme nějakej ten crush na zpěváka, modela, herce, nebo, co já vím, politika. On ke mně prostě promlouvá. Jeho písně o klidný, nemateriální lásce, po které následuje bouře, zasáhnou vždy na spávným místě. A právě jsem zjistila, že jsme se narodili ve stejnej den! ♥

Co dále - měla bych se balit do Norska a opakovat historii. Čekají mě zítra hned dvě odpovědné události, které rozhodnou o mojí budoucnosti :D totiž přijímačky na historii - evropská studia a taky odlet do Norska. V životě jsem neletěla sama, takže jsem na sebe zvědavá. A jelikož dorazím na místo někdy kolem druhé ráno, tak doufám, že si mě to následující dopoledne nebude nikdo moc všímat.

Image de sky, travel, and plane
Takže tolik k cestování. Předpokládám, že budu psát docela dost, až tam budu, aspoň ze začátku.

Jdu zas balit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama