XLVI. Oh crap, I'm trapped

28. června 2016 v 19:07
Myslím, že je dobrý psát blog v různých rozpoloženích. Dneska je to tak půl napůl - nasraná/nenasraná, sama/nesama, otevřená a vyrovnaná /... a tak dále.

Řekla jsem T. o K., protože způsob, jakým na ni občas myslím, je neskutečný. T. je v pohodě holka a zároveň má nejlepší kamarádka, tím pádem mi samozřejmě pomohla cítit se ohledně celé té věci o trochu líp. Architekt mi chybí a chybět nepřestane, koukám na jeho zelené kolečko u jeho melancholicky krásné profilové fotky a mám takovou směsku pocitů, se kterou nemám, kam. Tahle lavina se spustila téměř před rokem.

Dneska asi ani moc nemám na ten smalltalk, protože jsme s T. probraly vážných témat vysoko nad denní (doporučenou?) dávku.

Takže jsem si včera v dešti něco uvědomila. Později jsem si v noci uvědomila další věci, které mi nedaly spát. Bylo by to hezké, kdybych ohledně čehokoli z toho mohla něco dělat. Nemůžu.

Jisté věci... jsou považované za nepřípustné. Já třeba přemýšlet o postelové epizodě s vaší mate/kamarádkou. Ale stalo se.

Takže tak. Napsala bych, že se jdu dát dohromady, ale něco na celé téhle filosofii "bytí v pohodě no matter what" někde nesedí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama