LVII. Little has changed.

12. září 2016 v 20:31
Guys,

I am still where I was before. Sitting, typing, owerflowing with love for the wrong guy, keeping my little spark for the right one.

Dneska jsem přemýšlela, v různých obměnách, o lidech, které miluju. Nějak mi tak postupně přicházeli na mysl, či se sami připomínali. Některé jsem zmínila v konverzacích, což vyvolalo úsměv na mé tváři, některé jsem pracně dohledávala, stejně tak jako pocity, kterými jsem si díky nim prošla. Proč? Protože mám pocit, že jsem pořád tak úplně nezapomněla.

Možná jsem se příliš dlouho vyhýbala právě těm, se kterými jsem potřebovala nejvíc mluvit. S Kate, například. Vím, že se bojím, že se do ní zamiluju. Nebo spíš navážeme tam, kde jsme skončily. Už jsem sem o té noci psala.. a co, když chci být s oběma? Co když jsem se vážně snažila kvůli ní překonat a právě v její přítomnosti pocítila znovu vše, co ze mě vyprchalo odchodem Architekta, ale s ním taky? Nejsem už single. Ale citům neporučíš.

Teď je to spíš plýtvání času než nějaká smysluplná diskuze, když tu ani jeden není. No vážně si nejsem jistá, co ke komu cítím. Můžu si donekonečna opakovat, co k nim cítím bez deprese, jenže já bohužel nechodím každý den po světě bez ní. Většinu dní mi dělá nemilou společnost. Boří mosty k milovaným lidem, vypíná mě uprostřed láskyplných konverzací a polibků, vhání do očí slzy a do hlavy bordel z nerozlišitelné minulosti, přítomnosti a budoucnosti.
Image de girl and photography
Zas na druhou stranu, v globálním měřítku, větším než jen dění v mé hlavě, se věci samozřejmě docela změnily.

Tak jsem jako odmaturovala, našla si přátele, ze kterých se stali pro mě nejbližší lidi, nastoupila na vysokou, kde potkám ještě další lidi a budu snad mít konečně po dlouhé době motivaci se snažit i na psychické úrovni, pro něco, co má smysl. Taky jsem se zbavila většiny toho, co mě legitimně činilo smutnou. Little did I know, že i po tomhle velkém kroku mi zbyde kopec práce.*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama