LXIV. Neither of us can.

12. října 2016 v 9:42
Svěží hlava a nic (kromě časové tísně) mi nebrání se rozepsat o událostech posledních dní.
Image de book, cat, and bed
Po odjezdu na chatu (o kterým se tu vyjadřuju poměrně nadšeně) mi dobrá nálada víceméně vydržela. Měli jsme fakt bohatý program a poznala jsem další super lidi (a poslední den byla vzhůru do šesti ráno). V pondělí si mě Kate vzala do parády, navrhla, že půjdem spolu na přednášku, stejně jako navrhuje, že spolu půjdem na x dalších věcí... občas se nemůžu zbavit pocitu, že je za tím něco víc, tentokrát z její strany. Nicméně to bylo poměrně fajn, moc jsem nepochopila, že se mi později omlouvala, že byla "duchem nepřítomna", protože jestli je někdo na tento stav expert, pak jsem to já. Takže jsem jí řekla, že je to ok, že já přece taky nějak funguju na podobné vlně a taky jde občas mimo věcí plno mě a ona mi na to řekla něco o tom, že se musíme spolu opít, než si nechám předepsat prášky. ??? Jedna věc, kterou bych fakt nerada, aby kdokoli dělal je, že mi bude připomínat moje stavy ve chvíli, kdy je nemám a sama o nich nemluvím. Když to nezačnu sama, fakt nemám ráda narážky typu "no, vidíš, stačilo se zvednout a je to pryč" či "musíš si užít život, dokud nemáš diagnózu" či "kdy to začneš řešit?". Mám ty lidi dost blízko srdce, ale tohle jim prostě nechci odpouštět. Sama jsem jim už s tímto tématem vymluvila díru do hlavy nesčetněkrát, tak proč mě nutí se k tomu vracet, když zrovna funguju tak, jak mám? Pro mě je to docela cennost a nechci ve stavu duševní pohody rozebírat, co jí předcházelo.

Včera jsem byla ještě na jedné přednášce, ale už tak v půlce jsem se začala cítit dost unaveně. taky jsem šla spát později, než bych si přála. Pořád jsem ani jednou nebyla v hospodě se svými žurnalistickými kamarády (a to chodí téměř každý den).

Dneska si dám volné odpo, protože ten zbytek týdne je jedna akce za druhou. Přislíbila jsem na všech účast, i když, bohužel, nikdy nevím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama