LXXVI. If things go wrong we can knock it down

25. listopadu 2016 v 21:59
Jednotící téma toho všeho je příliš temné, než abych ho vůbec zmiňovala.
Napsala jsem něco málo po tom, co D. odjel. Sedli jsme si na letišti a probrali pár věcí. Vysvětlila jsem mu, jak vážný mi ten vztah připadá a jak málo je pravděpodobný, že to utáhnu. Ale nerozešli jsme se.
.
Mluvili jsme o všem. Říkal, že mě zabije a já věděla dost přesně, co to znamená. Myslela jsem, že všechno půjde samo. Ten víkend nešlo samo nic. Tak jako nešlo žádné pořádné jídlo do mě, tak nešla téměř žádná pořádná slova ze mě. Řekla jsem toho poměrně dost, hlavně druhý den, kdy už mi připadalo, že trestám nejen sebe, ale i jeho. Byla jsem dope - taková, jakou jsem myslela, že mě chce mít. Jenže mě prohlídl. Řekl, že je vážně zmatený a přirovnal nás dva ke mně a Architektovi. Nevěděla jsem, jestli si uvědomuje, co pro mě tahle slova znamenají. Že jestli je pravda, že cítí to co já s Archiem, tak spolu nemůžem trávit už ani minutu. Protože to hrozně bolí. A já mu nechci způsobovat bolest. Bolesti je každej svůj tvůrce. Umím se smířit s tím, že ubližuju sama sobě. Neumím se smířit s tím, že ubližuju tobě (nebo Kate, nebo nebo mamce, nebo komukoli). Chápu a vím, že se stane, že si taky zaviníš nějaký neštěstí. Nesmí se stát, abys ublížil mně. Oba s tím můžeme pracovat. S tím, co děláme sobě (a to je hlavně můj případ). Ale nevidím žádné východisko z toho, co děláme sobě navzájem. A jakmile si hodně ublížíte...
Image de girl, indie, and pillow
Nevěřila jsem, nikdy jsem nevěřila, že se můžete s někám rozejít, dokud se máte rádi. A jak to teda je? Neměli bychom to zahazovat, nebo bychom se neměli dál pokoušet?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 buttercup buttercup | Web | 26. listopadu 2016 v 17:51 | Reagovat

jestli cítíš, že už něco dál nejde a jenom se tím trápíš, nemá cenu snažit se to udržet, to je všechno, co ti na to můžu napsat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama