LXXIX. Not my last time fucking things up so I need some practice

6. prosince 2016 v 20:37
Otevřela jsem facebook a vyvalila se na mě spousta inspirace. Je to ta holka, co studovala v Severní Koreji a teď o tom přednáší. asi jsem se do ní zamilovala.

od středy se toho událo dost. víkend jsem teda strávila v objetí další originální kombinace nemocí, a to extrémní bolesti v krku a nevolnosti

no, ve čtvrtek jsem nějak přestala zvládat ten ban, že budu čekat, až se mi někdo z těch, koho mám ráda, sám ozve. nebo spíš takhle; popřála jsem bývalé nejlepší kamarádce k narozeninám a ona mě obratem pozvala na svou oslavu. tak jsem se sešla s Kate a šly jsme vybral dárek. oslava byla hodně fajn, potkala jsem něco málo lidí z gymplu, hodně si zatancovala.. jop, za to nejspíš můžou ty tři čtyři loky vína. je trošku děsivé pozorovat, co alko dělá v kombinaci s adéčkama.. zkrátka vypiješ deci a válíš se pod stolem. nicméně se skvělýma a spolehlivýma lidma, co mám kolem sebe, to nehrozí

v pátek jsem byla na konfe(renci) o migraci a, můj ty smutku, ono o tom fakt skoro nikdo z nás journalists wannabe nic neví. od kluka, co se mnou chodil na gympl a teď se mnou teda chodí na vejšku, jsem se dozvěděla, že migrant je člověk ze zhrouceného státu žijící v jiné zemi a uprchlík pak nelegální migrant... ok.

v pátek jsem taky tak nějak onemocněla.. ono proč ne, když máte před sebou celej víkend. takže sobota nic, jen takový povalování se na posteli a skuhrání nad mým zdravotním stavem. večer jsem dělala ten rozhovor. doufám, že bude oukej.

v neděli už mě tohle hraní si na mrtvou nebavilo, tak jsme s Kate šly na Bridget. v kině jsem se takhle nenasmála už dlouho. dostala jsem od ní nějaký korálkový náhrdelník, snad omluvou za zpoždění, snad jen tak. domluvily jsme se, že si prohodíme ISICy z gymplu, abychom mohly obě dostávat dvě vstupenky kamkoli za studentskou cenu, haha.

pak jsme šly nakupovat a ten den dopadl v podstatě tak, že jsem místo ležení v posteli (což jsem měla), pobíhala ve studeným vzduchu a obchoďáku plným potenciálně nemocnejch lidí (což jsem neměla).

sunny. je to tak tři tejdny, už to radši nepočítám (kecám, počítám), co odjel a dropnul poslední řádku. zase jako nepopřát mi k narozeninám je docela sviňárna, přestože oba víme, že z nich nejsem nijak na větvi. my dva fakt nejsme normální pár. možná už vůbec nejsme spolu, jen o tom nevím(e).

docela to oplakávám, ale to není až taková odbočka od mých zvyklostí a hobby (ha). kdybych byla dospělá, zvednu zadek (teda prsty ke klávesnici) a zeptám se ho, co se teda vlastně děje. ale možná protože nejsem a možná protože jsem zatracená romantička, tak si radši počkám na někoho, kdo nebude říkat, že unese všechno, a jehož já unesu všechno nedokážu zase unést já. smutná story, a pravdivá.

Image de girl, lesbian, and hug
nevadí. spraví se to.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama