LXXXIX. Some type of energy

14. ledna 2017 v 12:44
na jednu stranu o tom nechci psát. Na druhou stranu, co se může stát?

Ale je to hezkej pocit mít tajemství, zážitek, který nebude obroušený několikanásobným omíláním, až si pro něj zafixuju ta samá slova a zbydou jen řeči místo pocitů. Ještě lepší je tajemství sdílet. Já neumím lhát a to jsem vždycky věděla. Ale umím mlžit a na přímé otázky odpovídat mlčením a "intern-joke" typem úsměvu.

Takže jsem se rozhodla, že ta slova nepoužiju. Příliš často jsem brousila nejlepší chvilky svého života, až jsem si přestala jejich vykládání užívat. D. měl pocity, pro která neměl slova. Kate v opravdu nepředstíraným smyslu neumí pojmenovat, jak se ve kterej moment cítí. A já prostě nebudu vědět, kterým vyprávěcím postupem bych obsáhla včerejší večer.
Image de girl, heart, and alternative
Od toho osudnýho úterka, kdy jsem si vyčítala i to, že jsem pomohla spolužačce v testu, jde všechno dobře. Byla jsem na stěně a vylezla poměrně težkou trasu. Přináší to psychickou pohodu a příjemnou únavu. Byla jsem u psych a nic moc se nedozvěděla - spíše jsem odcházela poněkud zmatená.
Pak už to byl ten test z angličtiny, při kterým sama prof nemohla zavřít na chvíli pusu a já nesnáším, když mi někdo mluví do psaní. Celkově mi tohle zkouškový (první zkouškový) nepřijde nezvládnutelný, ale nějak nemůžu najít isic a to mě fakt netěší.
Dneska jdem s kámošem na Egona Schieleho. Jsem na to hodně zvědavá, protože to má být poměrně kontroverzní a z prostředí výtvarného umění. Sama nenamaluju ani dinosaura, ale vždycky jsem se ráda procházela po galeriích (jednou mi zírání na obraz Drážďan zabral dobrou půlhodinu).
Konečně jsem uklidila vánoční stromeček.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama