LXXXV. I wanna be the one that your love, that your love can heal

1. ledna 2017 v 23:04
Years & Years text, víte.

Do nového roku si přeju rozhodnout se, jestli se budu tvářit, že na něj nic z toho minulého nemá vliv, nebo jestli se k tomu postavím a některý věci dořeším.

Protože mi D. chybí, ale když přemýšlím nad tím obdobím, co už stihlo uplynout...

Byla jsem na chatě na skoro čtyři dny a neměla jsem skoro ponorku. Možná díky domácí granole, kterou jsem si dávala k snídani, možná díky hodinám prosezeným nad karetními hrami ve společnosti fajn nových i starých přátel.

Mám docela štěstí. Období Vánoc a Nového roku (hlavně to druhé) pro mě většinou bývala spíš mizérie, protože jsem málokdy měla vlastní plány, se kterými bych se trhla od rodiny. Právě ten začátek nové etapy, nového dne, měsíce a nakonec i roku má na mě docela velký vliv a vryje se mi do paměti i na několik následujících dnů. A pištět někde na poli, hromadně odpočítávat a dělit se o všehovšudy dvě tři lahve šampáňa na 15 lidí je pro mě větší zážitek, než sama zadumaně někde sedět se svým seznamem "do roku 2017 chci..."...

Nespala jsem do šesti a pak jsem se natáhla do půl druhé. Takže můj den má hodně netradiční podobu a vlastně netrval dlouho. Stalkuju Archieho na instagramu, protože mi podezřele často píše a já se chci ujistit, že se má fajn. Nechci s ním ani trávit víc času naživo, protože mi nestojí za to projít si další fází upozornění a nabízení (se). Jeho starost je zkontrolovat mě, že se s ním pořád bavím a tou mojí je zkontrolovat, že není příliš smutnej a nemá zvlášť velký izolační sklony.

Můžem se starat o lidi, se kterými už nejsme. Jenom nevím, jestli chci a můžu si odpustit, když se na stejným místě octne i D. On je moje skála. Můj kámoš. Nejoblíbenější člověk na společný šlofíky během dne. Nedokáže přejít, že jsem nebývale hnusná. Nedokáže ustát momenty, kdy nemiluju a nechci nikoho blízko. Neví, že mi kolikrát emoce zkratují a o chvíli později se objeví všechny najednou. Archie je svět vzdušných zámků, seriózních až snobských akcí a "nemůžeme se vzít". D., to jsou vřelá gesta a láska, kterou nedokáže skrývat. A. je nedostupný. D. je někdo, ke komu jsem nevěřila, že si kdy najdu cestu. A asi bych je měla přestat srovnávat.
Image de kiss, quote, and boy
Mohlo by to být jednoduchý, ale to bych to nesměla být já.
ŠŤASTNÝ nový rok, Gemma!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama