LXXXX. Where you and I begin

21. ledna 2017 v 14:34
Trošku nevhodně jsem se zakoukala do zadanýho kluka, kdo by to byl řekl. Přitom mi D. stále chybí. Kontroluju jestli chodím rovně, protože občas ne. Objímali jsme se trochu moc dlouho a trochu moc "mačkavě" a prostě podezřele. a "kdo se ráno nestydí..."

Z posedlostí školou se stalo víceméně klasický flákání, a já se nemůžu dočkat, co mi kdo řekne na mou seminárku a esej. Trošku militantně jsem se sama přesvědčila, že jestli mě češtinářka seřve, jako některý ty chudáky přede mnou, tak budu vážněji uvažovat o nějakým transferu.

V klubu jsem byla nejopilejší (a rozhodně nejvyhypovanější) ze všech a přesvědčovala jednoho kluka (takovej typickej roztomilej studentík), že tancovat se jako dá i drinkem v ruce. Taky jsem ale našla jednoho, co tancovat opravdu uměl a měl to v krvi, stejně jako asi spoustu jiných látek. Moje skóre za ten večer jsou dvě decky růžového v hospodě a nealko jahodové mojito a dvě neperlivý ve skle v klubu. Hodně pařím, no.

Přitom jsem na tu oslavu původně jít neplánovala. Jenže mi taky plul kvůli tomu celýmu hlavou mrak. Zas jsem se cítila poněkud odstrčená a tak nějak mimo. A to ne, že bych neměla, co na práci. Dopo předtím jsem se viděla s Kate a byly jsme každá zas víc ve svý hlavě než v realitě. A ona prý, že by mohla chodit i s klukem, protože by to hodně věcí usnadnilo. Jo.. ale svou orientaci snad nepřeprogramuješ?? Já před ní už po xté nakousla, že je mi gender tak nějak jedno, záleží na člověku celkově. A ona je tak super a uklidňující člověk, aw.

Image de girl, art, and painting
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama