XCI. At your own pace

9. března 2017 v 21:14
Není mi pomoci. jsem nervózní ať jdou věci dobře, nebo špatně. Třeba teď - mám před sebou docela dobrý nabídky, možná získám práci v oboru, definitivně jsem se rozhodla, že si přiberu ještě jeden obor a navíc konečně uzavřela otázku, jestli je studium žurnalistiky tou nejzbytečnější věcí na světe - není. A stejně jsem nervózní. Cítím takový chills. Asi to bude tím, jak se můj mozek bez ustání snaží s mě s někým srovnávat - ten letěl tam a tahle už pracuje tedy. No a co ty? Dneska jsi akorát spadla do postele, pět minut brečela, pět minut dýchala, pak si pustila film, odpověděla na jednu pracovní nabídku, a pak na to vše zapomněla.

asi je mým údělem být nervózní. ještě že se mě to pustí aspoň při obzvlášť důležitých životních událostech.
Image de books, journal, and study
takže asi konec srovnávání
začátek práce na tom, co chci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Caseytruck Caseytruck | E-mail | Web | 22. září 2017 v 17:26 | Reagovat

<a href=https://www.viagrapascherfr.com/>More info!..</a>

2 Roberttox Roberttox | E-mail | Web | 1. prosince 2017 v 22:35 | Reagovat

Doctor Who is now considered a British Institute and has come a long way since it first aired on November 23rd 1963. The very first show saw the Doctor travel 100,00 years into the past to help some dim cavemen discover light. After 26 seasons and seven Doctors later the series came off our screens in 1989 much to the disappointment of the huge devoted fanbase. In 1996 an attempt was made to revive Doctor Who but it wasnt until June 2005 when it came back with a vengeance with Christopher Eccleston as the ninth Doctor that put the series back on the map as it were. It then went on for 5 years with David Tenant portraying the Doctor until 2010 when Matt Smith took over the role. Today it is still a great family show and has attracted many new fans.
<a href=https://www.cialissansordonnancefr24.com/tadalafil-generique/>https://www.cialissansordonnancefr24.com/tadalafil-generique/</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama