XCII. But I'm bi

11. března 2017 v 23:00
Čauk,

je mi zas trochu líp, nasazuju podpatky a klapu si to po pražských uliciích. Jezdím tramvají, autobusem, metrem a ještě k k tomu chodím pěšky, protože bydlím daleko. Každopádně daleko od kamaráda, ke kterýmu jsem včera šla na film, kus řeči a kus domácí pizzy. Fakt se nám povedla. Nevím, jak je na tom s kuchařským uměním on, ale já jsem většinou ráda, když si vzpomenu na troubu/sporák dřív, než se tam něco připálí. A vařím maximálně tak pro sebe, protože nechci, aby mě opustili všichni, které mám ráda. Ale spolu se nám to dobře táhlo, hodili jsme k tomu i pár zmražených hranolek a jestli existuje nějaká domácí varianta nefalšovaného fastfoodu, tak to jsme přesně měli.

Po filmu jsme hráli karty (moje oblíbený Hobity) a puštěná hudba nás docela lákala k tanci, takže když jsem vstala, abych jeden svůj obzvlášť dobrý tah oslavila tanečkem, rozjela se taková menší domácí party. Nakonec mě J. učil kizombu/zouk? a dost jsme se nasmáli (protože jsem lama). Rozkoukali jsme Jurský park (z 2016) a nechali ho bejt, holt únava.

No a dneska jsem se opět nějak ocitla zapletená v debatě homo ano/homo ne. Omlouvám se, že to zní neuctivě, ale možná mylně si myslím, že z toho, co se mě týká, si srandu dělat můžu. Takže tady máme ten coming-out: Jojo, jsem na holky i na kluky. Ok, jdeme dál.
Image de quotes and love
Tenhle známej je poněkud konzervativnější a tak už jsem nevěděla, kam dál s argumentama, když dotyčný vychází z toho, že přitažlivost (potažmo fyzický kontakt) se stejným pohlavím je deviace. Nějak mezi řečí to ze mě vyklouzlo. Koukal na mě jak puk a vypravil jen "aha" nebo "jasně" nebo něco podobně nekonkrétního. Ale o několik desítek minut později už si ze mě utahoval, že mám dvakrát takový výběr (nemám), a prostě to asi nějak celkově přijal. Tak si říkám, že by možná měli ti odpůrci homosexuálů poznat nějakýho homosexuála?
Rozhodně se víc stydím za ty postelový (a klubový a lavičkový a římsový) blbosti s M. než za to, že si umím představit život s holkou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama