XCIV. Up in the sky

19. března 2017 v 0:39
líbáš mě na hranu čelisti (!) přede všemi (!)
Image de art, black, and draw
Tímhle pravděpodobně začíná večer, který pokračuje nocí v klubu a ránem ve stipbaru. Reflektování nad zastrkáváním bankovek striptérkám za kalhotky. Pusa na tvář, úsměvy, díky. Končí procházkou po Karlíně s vyznáním lásky a mým vyznáním se s problémy, se kterými se potýkám už několik let (rozuměj psychika). A ne, tito dva lidé nejsou ti samí. A ten druhý mi řekl, že "vztah" s tím prvním je zbytečný. Nedává smysl.
Horlivěji přikyvovat už asi nemůžu. Ano, už dávno vím všechno, co mi chcete říct. Taky mi to došlo, přece jen už se trochu známe. A proč žárlím? Protože je zvláštní, když je po jeho boku někdo jiný. Jiná. Není v tom touha po vztahu ani zášť vůči jeho přítelkyni. Jen takovej lehkej discomfort.
Image de life, music, and quote
Ale jak jinak si vysvětlit, že s jeho příchodem do dveří jsem nabrala energii, která mi do té doby chyběla na aktivní konverzaci s ostatními, určitou radost, snad i klid. Pomáhá mi. Je jak můj terapeut (lepší). Je člověkem, kterýho když obejmu, cítím celej svět. Proto to není tak jednoduché přestat dělat blbosti a najít si někoho jinýho. S nikým jiným si nemůžu dovolit takovou míru kontaktu. Jsem hodně vnímavá k tomu, kdo se mě jak dotkne a jak na to bezprostředně reaguju. A v tomhle případě nemám poprvé za miliony let nutkání utéct, vyškubnout se, ale přesně naopak.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama