XCVI. Like it's Sunday.

10. dubna 2017 v 7:49
,
nevyrovnám se životu lidí kolem mě. neumím snídat. celý tři dny mi to šlo a teď znova ne.
.
brečím v autobuse. ptám se, jestli mám rozmazanou řasenku. přemýšlím, koho obejmout. přes koho si přehodit nohy. koho se dotknout. když se mi nedostane ujištění o tom, že jsem úplně normální fyzicky existující osoba jako všichni ostatní, je mi těžko a úzko. objetí znamená - jsi - a taky znamená "nejsi pro mě vzduch"
Image de cat, yellow, and animal
takže když je místo odpovědi ticho a odtažitost, kterou už prostě na dálku poznám, je to trochu škoda
.
nicméně jsem byla v Sarajevu. A v Mostaru. to druhé je opravdu kouzelné město, museli jsme se prodírat turisty, ale to mi vůbec nevadilo. Bosna a Hercegovina to pro mě byla premiérová, nebýt tohohle napalánovanýho výletu, asi se tam ještě dlouho sama od sebe nepodívám.
.
stihli jsme pivovar, významné památníky, déšť, nákup suvenýrů, večer v čajovně s dýmkou (vlastně noc), sladkosti z místní pekárny k snídani, tradiční hudbu (ještě z časů Jugoslávie) a bylo to skvělé. 16hodinová cesta dává docela zabrat, ale stála za to.
.
plánuju studovat dvě školy. asi mi hrábne, možná ne. protože teď stojím tak nějak nakročena mezi dvěma obory a žurnu pustit nechci. je tam něco, co mě láká hlouběji prozkoumat. a titul by taky nebyl na škodu.
.
jsem pozvaná na (asi) rande, yayy.
,
a můj bejvalej přijede ve středu a zdrží se na den. bude spát na mým gauči a mám docela chuť si s ním po dlouhé době popovídat. víc v klidu, ale zase s větší přítomností než tehdy.
,
s Kate jsme se usmířily, šlo to hodně ztěžka. komunikace probíhala stylem 'bude to lepší, když budem pít?' - 'já nemůžu pít, ale když budeš pít ty, bude to lehčí pro tebe' (já k ní). bylo to absurdní a kvůli nedorozumění jsem já skoro pustila dalšího člověka a ona měla dost krušný dny, ani jedna jsme nechápaly. občas je fakt težký se zeptat, hlavně, když vám na tom záleží a bojíte se odpovědi.
.
uvažuju, že dneska strávím den v posteli. cokoli by se dělo, bude v posteli. asi ne jídlo teda. ale počítač a knihy do školy bych si tam vzít mohla (místo přednášek, jak vynalézavé). po asi dvou-třech hodinách "spánku" v autobuse se mi totiž na půl desátou do centra úplně nechce.
,
mějte fajn den.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama