CIV. Babygirl dealing with shit

6. června 2017 v 23:07
'lo there

low there.
tak jako nevím, co je tohle za spešl období (zkouškové?) ale mám depresi dýl, než je mi příjemné. snažím se ji vytancovat, vyspat, vyjíst, vysedět v restauraci, vyplakat, vychodit, vypsat, vyhladit z koček, vymýtit přemýšlením o hezkých věcech a ona nejde pryč. a s mrakem v hlavě se učím na zkoušky. dneska si toho snad i jedna zkoušející všimla a řekla, že mě chápe, že má taky dyslexii.

kam jsem to dopracovala. víkend byl celkem o ničem, teda vlastně nejdřív o skvělé koferenci a druhý den o tom, že jsem za svůj doprovod platila večeři, protože nebrali karty. moje ruská vnitřní žena je uražena, hm.

hlavně se nikam nehýbu (krom z jedný zkoušky na druhou) a ztrácím blízké lidi/kamarády, o čemž si zítra moje psych asi leccos poslechne. Zkrátka Kate je v nedohlednu, nejspíš jsem na ni naposledy působila moc rude, a mě zas připadalo, že na mě kašle (má taky zkoušky), na rozdíl od obvyklé míry jevení zájmu o mou společnost to nějak razantně kleslo a M., po úzkostně-depresivním výstupu... kdo ví, kde je.
Image de love, couple, and boy
snažím se a snažit se budu. v podpatcích se cítím líp a když mi moje snaha navíc přinese o stupeň lepší známku ze zkoušky, asi není ten pravej čas všechno vzdávat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama