CV. I guess we missunderstood..

12. června 2017 v 10:48
Před sebou mám nejbolestivější zážitek letošního léta (fakt doufám, protože si radši nepředstavuju, co by ho ještě mohlo překonat). Snad bude stát za to. Potřebuju se zbavit toho břemene a ano, jakkoli je to smutný, vím, že to mému chabému sebevědomí přidá plusové body a to je to, o co teď hraju.

Kam až nás naše nejistoty nechají zajít... Možná dělám tu nesprávnou věc, protože se jedná o nesprávného člověka. Poprvé si to přiznat. Probuzení, jako vynoření z vody, která mě držela v iluzi, že jsem něco našla.

Ale copak by to tam někdo nechal jen tak ležet, kdyby se opravdu jednalo o ten poklad, za který jsem to považovala?

A teď já vím, že přirovnávat člověka k ležícímu a nehybnému zboží (i když pokladu) je... řekněme ne úplně správný.

Zmatená, ublížená, sluncem vypálená.
Image de vintage, indie, and nature
Není možný, aby se tohle dělo. Mám tisíc jiných věcí na práci, ale paralelně s tím stejně řeším tohle. A rozdělení sfér vlivu. A otázku, na kolik to byla osudovost, že jsem viděla a slyšela vše, co jsem vidět a slyšet nechtěla - třeba jsem podvědomě potřebovala důkaz k tomu, že je čas se rozloučit.

Přesto tam jdu - snad pro sebe, snad pro něco, někde. Možná klid. Možná to moc řeším.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Luce Luce | Web | 28. června 2017 v 19:38 | Reagovat

Z tohohle článku mě ovál dusný vzduch, který mi svírá žaludek. Přesně ten pocit úzkosti, který jsem pociťovala, pokud jsem dobře pochopila článek, v dost podobné situaci, která se před několika měsíci odehrála.

Podporuji tvoje rozhodnutí, ač to bude nejbolestivější zážitek tohohle léta, protože po takové velké letní bouřce, se ten prvně zmíněný dusný vzduch změní v lehký vánek a ty se budeš moct konečně v klidu nadechnout.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama