Listopad 2017

XCVI. She's 22, she's loving you

24. listopadu 2017 v 20:05
Trochu si zakládám na tom, že narozeniny neslavím. Čím méně je kolem toho humbuku, tím lépe se mi daří je přežít. A zítra zase bude normální den, jen já budu starší.
Image de girl, beautiful, and draw
Image de gif, skam, and noora
Jenže je to jak s Valentýnem - mít ráda sebe sama můžu (a snažím se) každý den. Překvapit se nějakou příjemnou maličkostí taky. A teď se to tak občas sejde, že se v den oslav musíte do noci učit, ráno psát test, odpoledne únavou prospíte, večer píšete texty nestihnuté přes týden.

Zkrátka nejsem moc na nucené oslavy, na "mít se hrozně dobře a všem to ukázat", když se na mě koukají, jak že to se mnou těch 22 let život táhnul. Mám se tak nějak klasicky, nebudu nikomu dokazovat, jak fajn všechno je, jsem ráda, že na některý věci můžu odpovědět kladně, jako že ano, tohle se mi splnilo a tohle ve svém životě mám a asi je lepší slavit překlenutí do dalšího roku života v relativní stabilitě, ale upřímně, nic víc v tom není.

Přeju si spíš věci, které nejsou otázkou peněz a nejsou ani ve vitríně.I když to dnes taky říká každý. Pro sebe chci, abych se naučila užívat si volného času, znovuobjevit zájem o sport a zdravý životní styl, starat se o svou psychickou pohodu jako první a o vše ostatní až potom, i kdyby to někdy znělo jako rezignace.

Mít se ráda a případně tím ztratit časem i nějaké ty psychické bloky, to by bylo lepší než vagón dárků. Ale zase jo, koťátko dvě neurazí.

Hezký víkend všem,
Ria

XCV. The Pressure is Real

7. listopadu 2017 v 13:30
Oh. My. God. Running late, waiting for green lights impatiently, coat flowing around my hips, barely providing me with enough warm to hang out and breathe one, two, three times more.
Image de girl, blonde, and indie
But breathing cold air does not help when you're ill as fuck and in addition, not even zipped up because who cares. I hate returning to that teary state of mine, where every inconvenience can make existence seem as hell. The awareness of the origins of that bad feeling, being too rough on myself especially on days when I would need more neat approach, doesn't really help.

Why feeling bad when you can just feel sad? Well, to me, it is more irreparable, longing, demanding.

Nevertheless, enough of bad shit. I am just too puzzled to stay consistent as thongs things (haha, Ria) have been falling on my head for quite a few weeks.

The positives stay there, I just treasure them too much to put them "on paper" (on screen if you wish).

XCIV. Love awareness

2. listopadu 2017 v 23:00
Proč musíš všechno tak analyzovat, Em?
Ochladli jsme.
Jako kdyby s chladnoucím počasím a nepříjemnem venku zavládlo něco obdobného i v nás.
Já vím, že spoustou věcí štvu tebe, stejně jako ty štveš některýma věcma mě. Ale miluju tě, na tom se nic nezměnilo.
A podle síly, jakou mě držíš v náručí a nepouštíš, podle polibků na tvář a

(pauza, jak jsem se ztratila v hlubinách internetu - hledala jsem, na co s M. půjdeme zítra do kina, takže celkem k tématu)

chtěla jsem jen říct, že - ups, tahle dvě slova už tu byla. jenom doufám, že se jeden druhého nevzdáme, protože i když vím, že na mě nezapomeneš, tak nechci být pro tebe tou, na kterou nezapomeneš,

ale tou, na kterou myslíš.
l.
Image de blonde, moscow, and travel