XCVI. She's 22, she's loving you

24. listopadu 2017 v 20:05
Trochu si zakládám na tom, že narozeniny neslavím. Čím méně je kolem toho humbuku, tím lépe se mi daří je přežít. A zítra zase bude normální den, jen já budu starší.
Image de girl, beautiful, and draw
Image de gif, skam, and noora
Jenže je to jak s Valentýnem - mít ráda sebe sama můžu (a snažím se) každý den. Překvapit se nějakou příjemnou maličkostí taky. A teď se to tak občas sejde, že se v den oslav musíte do noci učit, ráno psát test, odpoledne únavou prospíte, večer píšete texty nestihnuté přes týden.

Zkrátka nejsem moc na nucené oslavy, na "mít se hrozně dobře a všem to ukázat", když se na mě koukají, jak že to se mnou těch 22 let život táhnul. Mám se tak nějak klasicky, nebudu nikomu dokazovat, jak fajn všechno je, jsem ráda, že na některý věci můžu odpovědět kladně, jako že ano, tohle se mi splnilo a tohle ve svém životě mám a asi je lepší slavit překlenutí do dalšího roku života v relativní stabilitě, ale upřímně, nic víc v tom není.

Přeju si spíš věci, které nejsou otázkou peněz a nejsou ani ve vitríně.I když to dnes taky říká každý. Pro sebe chci, abych se naučila užívat si volného času, znovuobjevit zájem o sport a zdravý životní styl, starat se o svou psychickou pohodu jako první a o vše ostatní až potom, i kdyby to někdy znělo jako rezignace.

Mít se ráda a případně tím ztratit časem i nějaké ty psychické bloky, to by bylo lepší než vagón dárků. Ale zase jo, koťátko dvě neurazí.

Hezký víkend všem,
Ria
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama