Duben 2018

XCIV. Dis eating Order.

8. dubna 2018 v 22:59
Dneska celý den odsouvám jídlo.

Poslechla jsem si podcasty a naučila se angličtinu. Celou dobu mám po ruce sladkosti od Velikonoc, ale největší víkendovou výzvou pro mě je

najíst se

pořád dostávám z části podporu a z části hejty za to, že otevřeně mluvím o svých problémech s jídlem. Může to vypadat, že jsem blázen, ale budu ještě větší, když to ze sebe nedostanu. Ruce mám nepříjemně štíhlé a málo svalnaté, jak by ne, když jsem lezeckou stěnu neviděla několik měsíců a jediným sportem je možná tak sex (je to sport, že? tak aspoň cvičení).

On that note, můj vztah s M. je fajn. Asi jednou jsme byli plavat i spolu. Pořád podnikáme výlety, ale není to teda zrovna těžká turistika.

Můj cíl na přelomu měsíce byl vytáhnout se mezi lidi. Upřímně jsem hodně předchozích týdnů strávila ve společnosti koček, maminky, Michala a občasných konverzací se spolužáky, a připadala jsem si jako začínající asociál. Tak jsem to napravila první (no ve druhém semestru je dost na čase, když nepočítám seznamovací) hospodou se spolužáky, dvěma pubquizy, jednou únikovkou, kterou jsme na pubu vyhráli. Cítím se líp. Asi mi nedošlo hned, že i když potřebuju čas na přemýšlení o sobě, nevyžaduje to nutně uchýlit se pryč ode všech, dokud si to v sobě nevyřeším. Naopak. Interakcí s jinými lidmi poznávám sama sebe.
Image de friends, snow, and winter

So far so good, April.